Veidojot savu dizainu!

Jums ir nepieciešams pārsteigt draugus, radus vai paziņas ar kādu neatkārtojamu dāvanu – izvēlaties kādu no mūsu apdrukas produktiem (krūzi, puzli, spilvenu vai kādu citu no piedāvājumā esošajiem priekšmetiem).

Produkti

Jums ir nepieciešams pārsteigt draugus, radus vai paziņas ar kādu neatkārtojamu dāvanu – izvēlaties kādu no mūsu apdrukas produktiem (krūzi, puzli, spilvenu vai kādu citu no piedāvājumā esošajiem priekšmetiem). Esat iemūžinājuši fotogrāfijā kādu neaizmirstamu vai patīkamu mirkli par kuru gribat atgādināt kādam pasniedzot kā oriģinālu dāvanu vai suvenīru – lūdzu , jūsu izvēlētā fortogrāfija, uzraksts vai jūsu izveidots dizains uz jebkura no mūsu piedāvājumā esošajiem produktiem.

Pievienojot fotogrāfijas, pārliecinieties vai faila nosaukums ir latīņu burtiem!!!

Tāpat ir iespējams personificēt uzņēmumā strādājošo darbinieku krūzes, apdrukājot tās ar kompānijas logotipu un darbinieka vārdu.

Ja jums nav sagatavots makets, mēs labprāt palīdzēsim to izveidot, lai noformētu Jūsu dāvanu.

Cenas norādītas jau gatavam produktam ar apdruku, papildus maksa var tikt piemērota tikai atsevišķiem produktiem kurus ir iespējams apdrukāt no abām pusēm ( piemēram "Baltajam spilvenam", "Automašīnas karogam" vai "Vimpelim").

Krūzes

Puzzles

T-krekli

Atslēgu piekariņi

Spilveni

Dekors

Dažādi

Īre

Īre

Mūsu uzņēmums uzstādīs kopēšanas iekārtu.

Mazlietota biroja tehnika

Mazlietota biroja tehnika

Piedāvājam lietotu biroja tehniku (kopētājus, koptējus/printerus, kopētājus/printerus/skanerus).

Kopēšana

Kopēšana

Mūsu kopēšanas centrā piedāvājam veikt dažādus kopēšanas un printešanas pakalpojumus.

Apdruka

Apdruka

Krūzes, puzzles, t-krekli, atslēgu piekariņi, spilveni, mīkstās rotaļlietas, karogi, vimpelis un citi.

Serviss

Serviss

Nodrošinam XEROX, Lanier, Nashuatec ( RICOH grupa) kopētāju, printeru un multifunkcionālo servisa apkalpošanu un remontu.