Par mums

Sabiedrība dibināta 1997.gadā kā servisa organizācija ar mērķi sniegt klientiem pilnvērtīgu, kvalitatīvu biroja iekārtu servisa nodrošinājumu. Mēs specializējamies uz XEROX, TOSHIBA un Nashuatec (Ricoh grupa) biroja iekārtu apkalpošanu un servisa nodrošināšanu. Mūsu pieredze šo iekārtu apkalpošanā jau sniedzas otrajā desmitā, tamdēļ droši varam apgalvot, ka esam pieredzes bagāti biroja iekārtu apkalpošanā.

Paralēli servisa nodrošināšanai neesam aizmirsuši nodrošināt klientus ar jaunām mūsdienīgām digitālām kopēšanas iekārtām ar plašām iespējām, kurus piedāvā vadošie šo nozaru ražotāji XEROX un Ricoh.

Kā jaunums mūsu sniedzamo pakalpojumu spektrā ir kopēšanas tehnikas noma/īre uz ļoti izdevīgiem noteikumiem. Sīkāk informācija par šo pakalpojumu ir atrodama sadaļā noma/īre.

Uzņēmums „Copylux”  ir izveidojies 2006. gada martā atdaloties no SIA ”KTR plus” Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Copylux” darbības sfēra - dažāda veida kopēšanas un apdrukas darbu veikšana.

Pie kopēšanas darbiem ir uzskaitāmi pakalpojumi – dažāda izmēra gan melnbaltas, gan pilnkrāsu izdrukas un kopijas. Dažādi papildus pakalpojumi kā iesiešana, gan ar spirāli, gan cietajos vākos (diplomdarbi), locīšana, griešana, skavošana, laminēšana, skenēšana (viss, kas saistīts ar dokumentu noformēšanu, sagatavošanu).

Apdrukas darbi vairāk piederas pie reklāmas nozares. Uzņēmumā ”Copylux” tiek piedāvāta iespēja klienta izvēlēto foto (savu, vai savu draugu, ģimenes locekļu, ģimenes mīluļu fotogrāfiju), tekstu vai kādu citu attēlu pārnest uz krūzēm, šķīvjiem, magnētiem, bilžu mozaīkām (puzlēm) un T-krekliem. Atšķirībā no lielajiem reklāmas uzņēmumiem, uzņēmums piedāvā apdrukāt arī vienu krūzīti, vai vienu krekliņu, kas ir lielisks piedāvājums oriģinālas un neatkārtojamas dāvanas meklētājiem.

Īre

Īre

Mūsu uzņēmums uzstādīs kopēšanas iekārtu.

Mazlietota biroja tehnika

Mazlietota biroja tehnika

Piedāvājam lietotu biroja tehniku (kopētājus, koptējus/printerus, kopētājus/printerus/skanerus).

Kopēšana

Kopēšana

Mūsu kopēšanas centrā piedāvājam veikt dažādus kopēšanas un printešanas pakalpojumus.

Apdruka

Apdruka

Krūzes, puzzles, t-krekli, atslēgu piekariņi, spilveni, mīkstās rotaļlietas, karogi, vimpelis un citi.

Serviss

Serviss

Nodrošinam XEROX, Lanier, Nashuatec ( RICOH grupa) kopētāju, printeru un multifunkcionālo servisa apkalpošanu un remontu.