Par mums

Mūsu uzņēmums dibināts 1997. gadā ar mērķi piedāvāt vadošo pasaules ražotāju biroju drukas iekārtu (kopētāji/printeri) tirdzniecību un nomu, veikt šīs tehnikas nepieciešamās tehniskās apkopes un remonta darbus, kā arī nodrošināt mūsu klientus ar nepieciešamajām rezerves daļām un izejmateriāliem. Mūsu piedāvājuma klāstā ir gan oriģinālās , gan alternatīvo ražotāju detaļas un izejmateriāli, kas nereti mūsu klientiem ļauj ietaupīt iekārtu darbības uzturēšanai ieguldāmos naudas līdzekļus.

Paplašinot mūsu uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu klāstu, esam izveidojuši kopēšanas centru, kurā veicam visa veida drukas un kopēšanas darbus, ka arī nodrošinām citus ar šī pakalpojuma saistītus darbus ( iesiešana, laminēšana, rasējumu locīšana u.t.t). Ar pilnu papildus pakalpojumu klāstu varat iepazīties mūsu mājas lapas sadaļā “pakalpojumi”. Papildus mūsu kopēšanas centrā tiek veikta dažādu veida suvenīru un t-kreklu apdruka, kas dod Jums iespēju apdrukāt kādu no mūsu piedāvātajiem priekšmetiem ar sevis izvēlēto foto un/vai uzrakstu, kas būs oriģināla un pēc Jūsu dizaina izgatavota dāvana.

Darbojoties ilgus gadus šajā nozarē, mūsu speciālisti ir ieguvuši lielu pieredzi un tas mums rada pārliecību, ka vienmēr varēsim piedāvāt labākos risinājumus Jūsu nepieciešamību nodrošinājumam.

Jauku dienu vēlot,

SIA “KTR Plus” kolektīvs.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.